LightAir – test – dzień 11

Po jedenastu dniach działania testowane urządzenie LightAir wygląda tak, jak na krótkim filmie poniżej. Jest włączone cały czas i robi się coraz brudniejsze, co – jak sądzę – dowodzi, że działa 🙂 ponieważ warstwa brudu zrobiła się już naprawdę pokaźna.

W sieci można znaleźć także film z testu wykonanego w programie Galileo…

…albo inne próby pokazania, że urządzenie jest skuteczne:

W sieci są też jednak głosy negatywne, ale nie poparte żadnymi testami, dlatego mam propozycję: jeśli masz odpowiednie urządzenie, czyli na przykład spektrometr aerozoli i chciałbyś pomóc mi w potwierdzeniu testu, który zrobiono w programie Galileo, to skontaktuj się ze mną – napisz: brudnykrakow@gmail.com.

Tak, jak pisałem w komentarzach pod innym wpisem, uważam, że internet przyjmie wszystko, zarówno negatywnego jak i pozytywnego, dlatego najlepiej będzie, jeśli udałoby mi się przeprowadzić własny, niezależny, test z użyciem odpowiednich urządzeń pomiarowych. Jeśli możesz pomóc, daj znać.

Reklamy

Komentarze 2 to “LightAir – test – dzień 11”

  1. Grzesiek Says:

    Podobno ten produkt kompletnie nie działa. http://www.youtube.com/watch?v=V3BJVIJh2qA

    • brudnykrakow Says:

      W poście, pod którym zamieściłeś ten komentarz pokazałem trzy filmy, które pokazują, że działa. Niemniej najchętniej potwierdziłbym to własnym testem, dlatego szukam osób posiadających Licznik Cżastek, którym mógłbym zmierzyć czystość powietrza, kiedy to urządzenie pracuje. U mnie w domu LightAir jest włączony od ponad dwóch tygodni, jak widać na pierwszym klipie, zbiera całkiem sporo kurzu, dużo więcej niż zbiera się na meblach czy np. telewizorze. W filmie, który umieściłeś mężczyzna jedynie informuje, że dwa oczyszczacze nie działają, ale nie podaje żadnych dalszych danych. Potem jest reklama innego produktu, który ma być najlepszy. Otrzymałem to urządzenie do testów i użycie sformułowania „podobno nie działa” traktuję jako informację, która nic nie wnosi do oceny tego urządzenia.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s